Späť na zoznam »

Mohau Koetle

Môžete prispieť sumou 20 EUR mesačne EUR mesačne.

Meno:Mohau Koetle
Dátum narodenia:21/02/2002
Bývanie rodiny:Ha Maope
Krajina:Lesotho
Matka:Naleli Koetle
Poznámka:zomrela 08/07/2005
Otec:neznámy

VZDELANIE:

Škola:St. Cecilia Primary School

MINULOSŤ:

Mohau je obojstranná sirota. Matka zomrela, keď bol chlapec ešte malý a otec je neznámy. O chlapca sa staral dlhú dobu starý otec, ktorý však nemal dostatok financií ani na základné potreby pre vnuka. Preto ho priniesol do sirotinca. Starý otec má vnuka veľmi rád a občas aj zavolá, aby sa informoval, ako sa chlapcovi darí.

30.11.2017

Mohau ukončil základnú školu a budúci rok nastúpi na neďalekú strednú školu. Jeho výsledky sú priemerné, tak dúfame, že sa mu na strednej škole bude dariť. Chcel ísť na internátnu strednú školu, ale rozhodli sme sa ho prvý ročník dať na nedaľekú strednú školu a uvidíme ako sa mu tam bude dariť.

Mohau sa veľmi nepredvádza, skôr je utiahnutý, za napomenutie ohľadom kondómov dokonca plakal. Tieto Vianoce sa chystá stráviť u svojich blízkych.

 

20.06.2017

Mohau patrí medzi tichších chlapcov, ktorý nedáva svoje emócie úplne najavo a potláča ich. Snaží sa pomôcť vždy keď je treba, no zvyčajne za všetko očakáva odmenu vo forme sladkosti. Niekedy je lenivý, aj v škole by mohol dosahovať o čosi lepšie výsledky, pretože je veľmi inteligentný, niekedy iba trošku lenivý. Začal sa stretávať s dievčatami, čo sa nám potvrdilo aj tým, že sme našli v jeho izbe kondómy. Nesúhlasíme s takýmto chovaním mladého chlapca a boli mu náležite vysvetlené nástrahy takejto skorej sexuálnej aktivity. Veríme, že svoje potreby bude vedieť potlačiť a počkať kým si nenájde v neskoršom veku stabilnú priateľku. Zdravotne je na tom výborne. Zimné prázdniny trávi s nami v sirotinci, avšak ako siedmak musí navštevovať zimnú školu, takže nebude mať prázdniny ako ostatné deti.

 

18.12.2016

Mohau  je  veľmi  nadaným  výtvarníkom.  Keď  sa  jedná  o  kresliacu  aktivitu,  tak  je  hneďmedzi   prvými   účastníkmi.   Okrem   kreatívnej   výtvarnej   stránky   je   aj   náruživím futbalistom.  Vo  voľnom čase siveľmi  rád zakope,  spolu s ďalšími  chlapcami.  Mohau  je taktiež  pracovitý  a zodpovedný.  Spolu  s ďalšími  chlapcami  patrí  medzi tie čistotnejšie deti.  V  izbe  sa  snaží  vždy  mať  poriadok  vo  svojich  veciach.  Vianočné prázdniny  trávi spolu s ostatnými deťmi v sirotinci. Zdravotne je na tom veľmi dobre.  

 

1.7.2016

 Mohau je veľmi milý, ochotný a dobrosrdečný chlapec. Pôsobí vyrovnaným a pokojným dojmom. Častokrát ho vidieť pomáhať ostatným členom domova. Pomoc zamestnancom nikdy neodmietne. Kontakt so starým otcom sa už žiaľ prerušil. V škole sa mu darí najmä v literatúre. Práve navštevuje 6. ročník.

 

December 2015

 Mohau (13) sa v januári chystá do 6. ročníka. V škole patrí medzi najlepších žiakov. Je to veľmi poslušný a poriadkumilovný chlapec, skôr tichý, no nie plachý. Má dobré srdce nielen pre svojho starého otca, ale i pre deti zo sirotinca.ADOPTOVAŤ Mohau Koetle?

Vyplňte kontaktný formulár a budeme Vás kontaktovať.týmto poskytujem Občianskemu združeniu Dvojfarebný svet moje
vyššie uvedené osobné údaje za účelom ich ďalšieho spracovania,
pričom beriem na vedomie, že bližšie informácie ohľadne spracúvania
osobných údajov nájdem na stránke www.dvojfarebnýsvet.sk
v sekcii osobné údaje