Späť na zoznam »

Carlos Mangale Morris

Meno:Carlos Mangale Morris
Dátum narodenia:1.3.2008
Bývanie rodiny:Msabaha
Krajina:Keňa
Počet súrodencov:3
Matka:Mapenzi Kenga Kampombe
Rok narodenia:1986
Zamestnanie:príležitostné práce
Otec:Morris Mangale
Dátum narodenia:-

VZDELANIE:

Škola:St.Mary's Cathlic School - základná škola, 4.

Carlos je zdravý, aktívny chlapec. Navštevuje 4.ročník základne školy. Posledné skúšky urobil na 58 %, patrí medzi priemerných žiakov. Jeho obľúbené predmety sú swahilčina, "science" (zemepis, prírodopis) a predmety o spoločnosti. Veľmi má rád futbal a rád tancuje. V škole by určite mal lepšie výsledky, no má veľa absencií kvôli nezaplatenému školnému. Doma mame pomáha s domácimi prácami. Mama ťažko pracuje, berie akúkoľvek prácu aby rodina mala aspoň na jedlo. Príležitostne predáva domáce produkty - "čapaty, fazuľu, donuts a mandazi". No ani to nestačí ani na jedlo. Otec je alkoholik a je mimoriadne nezodpovedný. Často chodí domov opitý, kričí na deti a na mamu. Niekedy musia odísť z domu, aby im neublížil. Napriek situácii doma jsú Carlos a jeho súrodenci veľmi slušní a zaslúžili by si pomoc.

 

NOVEMBER 2019

Carlos si vedie veľmi dobre.  Počas nasledujúcich dvoch mesiacov si bude užívať prázdniny a do školy sa vráti až začiatkom budúceho roka. Momentálne je Carlos doma a pomáha svojej mame v malej reštaurácii, ktorú majú doma. Carlos umýva riady a robí ľahšie práce v reštaurácii. Carlos chodí do nášho centra skoro každý deň potom čo dokončí všetky svoje povinnosti v reštaurácii. Carlos je aktívny nie len doma, ale aj v našom centre. Carlos a jeho mama sú vďačný za pomoc a podporu.

244

500

48%

21/23

Deti majú zvyčajne každý trimester 1-3 skúšky. Za každú skúšku sa uvádza počet bodov, ktoré dieťa dosiahlo a maximálny počet bodov, ktoré mohlo dosiahnuť. Uvádza sa % za daný trimester a pozícia dieťaťa z celkového počtu žiakov (napríklad 17/19 znamená, že dieťa je v triede na 17 mieste z 19 žiakov