Späť na zoznam »

Onn Ty

Meno:Onn Ty
Rok narodenia:1999
Bývanie rodiny:Russian Blvd, Phnom Penh
Krajina:Kambodža
Matka:ROS Houch
Zamestnanie:Žena v domácnosti
Poznámka:Zomrela v dôsledku HIV/AIDS
Otec:THET Kas
Zamestnanie:Vojak
Poznámka:Zomrel v dôsledku HIV/AIDS

VZDELANIE:

Škola:Phnom Penh Royal University

MINULOSŤ:

Onty je úplná sirota, do HOFu ho ako 5-ročného podvyživeného chlapček priviedla stará mama, ktorej ani financie ani vlastný zdravotný stav nedovoľovali primerane sa starať o vnuka. Dodnes má Onty k starej mame blízky vzťah a dnes s nou uz býva.

November 2018

Onn Ty úspešne zvládol záverečnú štátnu skúšku (maturitu) a rozhodoval sa pokračovať v štúdiu na univerzite. Onn Ty je jedno z mála detí, ktoré sa rozhodli pokračovať na univerzite. Väčšina detí upredností prácu, ale Onn Ty nie. Je to aj vďaka zázemiu, ktoré mu zabezpečuje jeho stará mama s ktorou býva v Phnom Penhe. Poctivo sa o neho stará a Onn Tymu je u nej dobre.

Onn Ty začal od októbra študovať právo na Royal University of Phnom Penh. Z našich detí je prvý, kto sa odhodlal na štúdium práva. Predtým zvažoval aj štúdium manažmentu a podnikania, ale právo nakoniec vyhralo. Onn Tyho školský poplatok za jeden ročník je 480 USD. Čakajú ho náročné štyri roky štúdia za bakalára a ďalšie dva roky štúdia za Magistra. Spolu šesť rokov, počas ktorých sa mu pokúsime pomôcť, ako sa len dá aby z neho vyrástol sebavedomý a schopný muž a tiež ďalší odchovanec, ktorého budeme môcť dávať ostatným deťom za príklad.


ADOPTOVAŤ Onn Ty?

Vyplňte kontaktný formulár a budeme Vás kontaktovať.týmto poskytujem Občianskemu združeniu Dvojfarebný svet moje
vyššie uvedené osobné údaje za účelom ich ďalšieho spracovania,
pričom beriem na vedomie, že bližšie informácie ohľadne spracúvania
osobných údajov nájdem na stránke www.dvojfarebnýsvet.sk
v sekcii osobné údaje