Späť na zoznam »

LIM Panha

Môžete prispieť sumou 20 EUR mesačne.

Meno:LIM Panha
Rok narodenia:2000
Bývanie rodiny:Smach Mean Chey District, Koh Kong Province
Krajina:Kambodža
Počet súrodencov:3
Matka:HAV Simoul
Dátum narodenia:4.4.1965
Poznámka:zomrela
Otec:KRI Lyouy
Dátum narodenia:3.3.1963
Zamestnanie:taxikár
Poznámka:HIV pozitívny

VZDELANIE:

Škola:National Polytechnic Institute of Cambodia, Phnom Penh, 3. ročník

MINULOSŤ:

O Panhu a jeho 2 bratov sa starala ich staršia sestra (16), keďže otec si po smrti ich matky našiel novú partnerku, s ktorou minul všetky rodinné úspory a tiež predal pozemok a dom, v ktorom bývali (a stále ešte bývajú). O svoje deti prejavil „záujem“ až keď bol bez finančných prostriedkov. Opustil svoju partnerku a vrátil sa k deťom. O tie sa však nestará. Chod rodiny po všetkých stránkach zabezpečuje ich staršia sestra. Súrodenci majú k otcovi chladný vzťah, vzájomne sa však majú veľmi radi. Samotný otec chcel dať deti do opatery HOFu – (druhého najmladšieho) Panhu a najmladsieho Sorng Su.

Status dieťaťa v HoF: outdoor
Prijatie do HoF: 4.11.2008

Máj 2023

Panha momentálne študuje za elektrikára v 3. ročníku na univerzite National Polytechnic Institute of Cambodia v Phnom Penhe. Škola pre neho nie je ťažká a baví ho. Po skončení bakalárskeho stupňa by chcel pokračovať ďalej na inžiniera, ale ak na to nebude mať dosť financií, najprv si nájde prácu a v štúdiu bude pokračovať až keď si na to zarobí. Popri škole už rok brigáduje ako elektrikár v stavebnej firme. Panha hovorí veľmi dobre po anglicky, pôsobí ako rozumný mladý muž, s realistickým pohľadom na svet.

Je v kontakte so svojou sestrou, ktorá sa vydala. Sviatky Khmérskeho nového roka strávili spolu. V House of Family má mladšieho brata Sangsara. V Phnom Penhe nemá veľa kamarátov, keďže prišiel zo Sihanoukvillu. Väčšinu kamarátov má v Sihanoukville, čo je pre neho náročné. Vo voľnom čase rád relaxuje, alebo si rád zájde do kaviarne, alebo sa pripravuje do školy. 

Sestra mu kúpila motorku, na ktorej chodí do práce a školy, ale plánuje jej ju splatiť. Býva v podnájme s jedným spolubývajúcim, ktorý je jeho spolužiak z univerzity, je tam spokojný. 

 


ADOPTOVAŤ LIM Panha?

Vyplňte kontaktný formulár a budeme Vás kontaktovať.týmto poskytujem Občianskemu združeniu Dvojfarebný svet moje
vyššie uvedené osobné údaje za účelom ich ďalšieho spracovania,
pričom beriem na vedomie, že bližšie informácie ohľadne spracúvania
osobných údajov nájdem na stránke www.dvojfarebnýsvet.sk
v sekcii osobné údaje