Späť na zoznam »

KHAV Keo Kea

Môžete prispieť sumou 20 EUR mesačne.

Meno:KHAV Keo Kea
Rok narodenia:1999
Bývanie rodiny:Phum 2, Sangkat Chung Pre, Steung Hauv, Sihanoukville
Krajina:Kambodža
Matka:KHIEV Thi Ouk
Otec:KHARV Yann
Poznámka:Zomrel v dôsledku HIV/AIDS

VZDELANIE:

MINULOSŤ:

Keo Kea priviedla do HOFu jeho matka, ktorá je sama HIV pozitívna a ekonomická situácia rodiny je veľmi zlá. Keo Kea bol podvyživený a slabý, matka bola na po kraji síl, dlhý čas strávila v nemocnici, nevedelo sa, či prežije.
Keď sa jej zdravotný stav zlepšil, prišla do HOFu s tým, že by si chcela vziať syna domov. HOF súhlasil s tým, že bude s Keo Keom pravidelne chodiť na kontroly. Nanešťasie na kontroly chodieval neskoro, lieky mu matka podávala nesprávne a s omeškaním, Keo Kea bol zanedbaný, špinavý a hladný. A tak HOF nástojil, že Keo Kea opäť zostane v HOFe. Keďže matka v tom čase nemala kde bývať, s návrhom súhlasila. Nesprávne podávnie resp. nepodávanie liekov nakoniec spôsobilo Keo Keovu rezistenciu voči vírusu, zlyhala prvá línia liečby. V najbližšom čase mu bude nasadená druhá línia liečby.
Keo Kea má matku veľmi rád, veľmi ťažko niesol odlúčenie. Pri jej odchode plakal, bol nahnevaný, s nikým sa nerozprával, bol zlostný. To sa opakuje vždy, keď ho príde z času na čas navštíviť.

December 2018

O Keo Keovi už zopár týždňov nemáme žiadne správy. Počas prázdnin si našiel prácu a zrejme v nej ostal aj po nich, lebo do školy nenastúpil. Poskytli sme mu uniformu aj školské potreby, no pred začatím školského roka si neprišiel vyzdvihnúť ani vreckové, ani veci do školy. Pokúsime sa ho vyhľadať a zistiť, čo sa stalo.

 


ADOPTOVAŤ KHAV Keo Kea?

Vyplňte kontaktný formulár a budeme Vás kontaktovať.týmto poskytujem Občianskemu združeniu Dvojfarebný svet moje
vyššie uvedené osobné údaje za účelom ich ďalšieho spracovania,
pričom beriem na vedomie, že bližšie informácie ohľadne spracúvania
osobných údajov nájdem na stránke www.dvojfarebnýsvet.sk
v sekcii osobné údaje